در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
کد شامد پرس آگهی : 1-1-698103-65-4-1

پرس آگهی

درباره ما

درباره ما

در آغاز قرن جدید اقتصاد نقش بس سازنده ای در ایجاد و پایداری یک زندگی مطلوب و بی دغدغه ایفا می کند. داد و ستد، بازرگانی، تولید و خدمات در دنیای امروز آنچنان نسبت به چند دهه گذشته متحول گردیده که دیگر روش سنتی گذشته به هیچ وجه نمی تواند پاسخگوی نیازهای نوین باشد. از این رو جای تعجب نیست که ایده های جدید بازاریابی درک صحیح نیازها و احترام به حقوق مشتریان، کیفیت برتر و پشتیبانی حرفه ای و قابل رقابت ، باور و اعتقاد هر روز این گروه است.پرس آگهی با دانش فنی و کارآمد، نیازهای شما را از گام نخست تا رسیدن به مقصد نهایی، بدون صرف وقت و هزینه اضافی فراهم می نمایند.

پرس آگهی با استفاده از تکنیک های روز دنیا صفحه آگهی  شما را در موتورهای جستجو مانند گوگل و غیره با رتبه بالا قرار می دهد و پس از گذشت مدت کوتاهی از درج آگهی، کاربران اینترنت با جستجوی کلید واژه های مرتبط با کالا و خدمات شما در موتورهای جستجو، صفحه آگهی شما را بازدید می کنند.

یکی از راههای معرفی محصولات و خدمات درج آگهی اینترنتی در سایتهایی است که بدین منظور طراحی شده اند. به طور کلی  اینگونه سایتها که پرس آگهی هم یکی از آنها است، به عنوان واسطه ای میان ارائه دهندگان و متقاضیان کالا و خدمات مطرح هستند.  از ویژگیهای بارز سایتهای نیازمندی، رایگان بودن درج آگهی در آنها است که کاربران بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای محصولات و خدمات خود را به مشتریان خود در سرتا سر ایران و حتی جهان معرفی میکنند.  همچنین پرس آگهی برای ان دسته از کاربران خود که مایل به بیشتر دیده شدن هستند، امکان ثبت آگهی ویژه با پرداخت مبلغی مناسب را فراهم آورده است.آگهی این عزیزان به صورت ثابت در صفحه اصلی سایت که بازدید بیشتری نسبت به بقیه صفحات دارد، درج و بدیهی است که از بازدید بیشتری برخوردار می شودپرس آگهی  در تمام ساعات شبانه روز پذیرای آگهی های تجاری شما است و همچنین جهت سهولت استفاده از سایت، راهنمای استفاده از سایت ایجاد و در سایت قرار داده شده استپرس آگهیهمواره خود را ملزم به پیروی از ضوابط جرائم رایانه ای و قوانین فیلترینگ جمهوری اسلامی ایران می داندپرس آگهی با اتکا به تکنیکهای روز دنیا، رتبه صفحه آگهی شما را در موتورهای جستجو بالا می بردهر چه آگهی درج شده، زمان نمایش بیشتری در وب سایت داشته باشد، از رتبه بهتری در موتورهای جستجو برخوردار می شود، چون موتورهای جستجو به مطالب قدیمی تر اهمیت بیشتری می دهند.  امیدواریم که با پرس آگهی به اهداف تجاری خود برسیدکلیه خدماتی که پرس آگهی ارائه می کند، بر حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع ذیربط است و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. پرس آگهی از مخاطبین خود تقاضا دارد در کسب اعتماد و اعتبار از مرجع آگهی دهنده دقت کافی را به کار ببندند و در صورت مشاهده هرگونه تخطی از قوانین پرس آگهی به ما اطلاع دهند.

 

    تلفن دفتر وب سایت پرس آگهی :021-66515923

    تماس روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 5 بعدازظهر

    روزهای پنجشنبه از ساعت 9 الی 13

    تلفن های پشتیبانی خارج از ساعات اداری : 09121955039

 فکس : 021-66515923

    info@persagahi.com :ایمیل

    آدرس: تهران – ستارخان - مجتمع ستارخان - برج 3 - طبقه چهارم – واحد 20

    مدیریت سایت : میثم رفیعی

کد شامد : 

1-1-698103-65-4-1

 

 

 

 

 


  ثبت آگهی رایگان